
Терки ручні шліфувальні призначені для вирівнювання шару штукатурки. Використовуються для подальшої підготовки поверхонь нанесення спеціальних покриттів або розчинів. Можуть застосовуватись як усередині приміщень, так і з вуличного боку.
Особливості конструкції
Моделі є суцільнокорпусним виглядом. Конструктивно складаються з ручки, до якої кріпиться робоча поверхня. У деяких моделях робоча поверхня має певні вставки або спеціальні леза. Можуть бути гумові накладки, губки, фетр разом із затискачами для фіксації абразивів. У деяких випадках можливе застосування телескопічних та подовжених рукояток для максимально зручного застосування.
Види терок
- Поліуретанові;
- Фетрові;
- Губчасті;
- З лезами з нержавіючої сталі;
- Для шліфування.
Поліуретанові моделі застосовуються для оштукатурювання розчинами із цементу, щоб вирівняти або затерти готову поверхню. Фетрові мають на робочій частині, як можна судити за назвою, накладку фетрову. Вони якісніше затирають поверхні, але не можуть зрізати грубі шари. Губчасті виготовляються з каучуку чи поролону. Застосовуються для розгладження гіпсового шару та під час формування ідеально рівного шовного контуру. Терки з нержавіючими лезами використовуються з грубими штукатурками теразитивного вигляду. І останній вид – спеціальні терки для шліфування. Вони мають можливість кріплення до робочої поверхні наждачки або абразивної сітки для більш ефективної роботи.