Кошик 0
Список порівняння 0
Особистий кабінет
Меню
Інтернет-магазин тимчасово зупиняє роботу і обслуговування клієнтів. Як тільки ситуація стабілізується, всі замовлення будуть оперативно відпрацьовані та відправлені. Дякуємо за розуміння! Все буде Україна!
+38 (063) 132-87-37 +38 (097) 883-04-00 Замовити дзвінок

Далекоміри

Далекомір лазерний 50м SIGMA (3727411)
0
Очікується
Код товару: 3727411
1 535 грн.
Далекоміри

Лазерні вимірювачі довжини (лазерні далекоміри, лазерні рулетки) роблять виміри з точністю до міліметра. З їх допомогою можна не тільки виміряти довжину та ширину приміщення, але й виконати обчислення площі чи об'єму. Багато моделей мають функцію безперервного вимірювання, за допомогою якої зручно відкладати задані відрізки. У ряді випадків буває потрібна функція перемикання бази виміру (відстань вимірюється від нижньої або від верхньої частини, в деяких - ще й від щупа відкидного). Більшість моделей має функцію збереження останніх даних з подальшою можливістю виведення їх на панель. Є професійні моделі, які передають дані вимірювання через Bluetooth на смартфон або ноутбук. Всі величини, що визначаються, висвічуються на дисплеї з чіткою індикацією.

Далекомір - зовсім невеликий інструмент, який міститься в руці. Завдяки гумовим накладкам прилад не вислизає з рук і захищений від проникнення в корпус і вологи.

Виробники оснастили далекоміри сучасною електронікою. Саме тому результати вимірювань виводяться на екран за лічені секунди, а роботи можна проводити за будь-якої температури та погоди.

Висока точність і функціональність приладів робить рентабельним їх придбання: для вимірів достатньо однієї людини замість двох, немає необхідності у сходах або підйомному обладнанні при вертикальних вимірах (використовується обчислення за теоремою Піфагора, треба лише забезпечити вимір катета та гіпотенузи строго з однієї точки), можна виміряти відстань до об'єкта, не підходячи до нього (наприклад, від балкона одного будинку до балкона іншого) тощо.

Більшість моделей мають можливість встановлення на штатив з різьбленням діаметром 1/4"".

Купити дальноміри лазерні різних виробників можна на сайті інтернет-магазину «Контакт Плюс».