Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Меню
Інтернет-магазин тимчасово зупиняє роботу і обслуговування клієнтів. Як тільки ситуація стабілізується, всі замовлення будуть оперативно відпрацьовані та відправлені. Дякуємо за розуміння! Все буде Україна!
+38 (063) 132-87-37 +38 (097) 883-04-00 Замовити дзвінок

Корисні поради від інтернет-магазину Контакт Плюс

Лакофарбові матеріали
13.10.2021
Перегляди: 79
Лакофарбові матеріали

Сучасні лакофарбові матеріали - незамінний продукт при будівництві та ремонті, що дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї. Завдяки спеціальним складам можна надійно захистити чорнові поверхні від корозії, гниття і механічних пошкоджень, а також надати будь-якого виробу ефектний і привабливий вигляд. Якщо Ви шукаєте хороші лаки та фарби для проведення ремонтних робіт, інтернет-магазин К..

Як замінити личинку замка
13.10.2021
Перегляди: 67
Як замінити личинку замка

Маса причин для того, щоб поміняти замковий циліндр в міжкімнатних або вхідних дверях. Це може бути неправильна робота механізму, загублені ключі одного з домочадців або замок просто може не відповідати сучасним стандартам безпеки. Якщо потрібно витягнути личинку із замку зі вхідних дверей, то мова йде про виразний циліндровий замок. В інших випадках простіше замінити конструкцію в зборі...