У тих випадках, коли використання врізних і накладних запірних механізмів недоцільно, використовують класичні навісні замки. Такі вироби найчастіше застосовують для замикання гаражів, господарських будівель, складських приміщень. Вочевидь, що захисні властивості такого дверного замку визначаються як класом секретності, а й механічної міцністю і стійкістю до агресивному злому. Важливо, щоб і допоміжні елементи (петлі, засуви, вуха) мали належну надійність.
Види навісних замків
Існує кілька типів виробів, що мають конструктивні відмінності:
- відкриті. Це класичні комори з U-подібною дужкою і висячим корпусом. Вони зручні у використанні та мають порівняно низьку ціну, але простіше інших зламуються за допомогою брухту або ударного інструменту;
- з замикаючим пальцем. Рухлива частина таких виробів пряма, потовщена і досить коротка, тому таку конструкцію складніше зашкодити;
- закриті. Замикаючий палець у цьому випадку захований усередину корпусу замка, тому дістатися до нього за допомогою пилки або брухту неможливо. Такі моделі є найбільш стійкими до механічного злому.
Навісні дверні замки також відрізняються за розміром. Маленькі моделі використовують для закривання поштових скриньок, скринь, електричних щитів, сумок і валіз. Великі потужні конструкції використовуються для важких воріт та масивних дверей. При виборі висячого замку варто враховувати категорію секретності. У більшості випадків моделі такого типу відносяться до середнього та низького класу, виняток становлять лише закриті модифікації.
На сайті представлені традиційні навісні замки, а також усі погодні моделі для використання на відкритому повітрі, кодові - для більш надійного захисту та міні-замки для поштових скриньок, протиугінних тросів або дорожніх сумок.