У повсякденному житті змішувач для кухні відчуває навантаження в кілька разів перевищуючі ті, яким піддається сантехнічна арматура у ванній кімнаті. Тому таке обладнання повинно мати високу міцність, зносостійкість і практичністю. При виборі моделі слід враховувати не тільки інтер'єр приміщення, розмір мийки і власні переваги, але і механізм управління. З цих причин до вибору змішувача для мийки потрібно ставитися дуже відповідально.
Жодна кухня не обходиться без змішувача для води. Як і вся сантехніка в будинку, він повинен бути зносостійким, міцним, зручним. Крани мають різну функціональність, призначення та дизайн.Як вибрати відповідний? Ми підготували кілька корисних рекомендацій.
Конструктивні особливості
Змішувачі бувають наступних конструкцій:
- сенсорні – вода подається під час піднесення руки до датчика;
- термостатичні з вбудованим картриджем, що автоматично регулює обсяг води, що подається і її температуру;
- одноважільні – одним загальним важелем регулюється тиск і температура води
- двовентильні - подача гарячої та холодної води здійснюється двома кранами з боків.
Матеріал
На тривалість експлуатації впливає матеріал, з якого виготовлений змішувач для кухні. Кран із пластику практичний, але має невеликий термін застосування у порівнянні з іншими матеріалами. Хорошу зносостійкість має сантехніка з металу та кераміки.
Дизайн
Роблячи капітальний ремонт, важливо не забувати про дрібні деталі оформлення дизайну, у тому числі і про змішувачі. Він має вписуватися у загальний дизайн приміщення.
У магазині "Contact Plus" представлений великий вибір кранів для кухні з різним дизайном:
У стилі ретро. Вони ідеальні для раковин з мармуру та порцеляни. Вишукано виглядають крани з латунного та мідного покриття, у золотистому, сріблястому та чорному кольорі.
З матовою або глянсовою поверхнею – підходять для кухонь, виконаних у стилі ганьби-тік або мінімалізм.
Двовентильні – звична класика, яка не втратила популярності, незважаючи на появу великої кількості новинок.
Вибираючи тип кріплення змішувача, важливо відштовхуватися від виду та конструктивних особливостей майбутнього миття. Накладні моделі найпоширеніші. Такі крани встановлюються в стільницю або в спеціальний отвір в мийці. Для настінних змішувачів у стіну закладаються труби, які потім закриваються. Конструкція дозволяє заощадити місце у шафі під раковиною. Замінюється простий накладний змішувач на настінний тільки під час ремонту кухні, оскільки змінюється підведення комунікацій та розміщення з'єднань, що знаходяться нижче за рівень стільниці.