Антикорозiйна
- Дозволяеться наносити по ipжi
- Для зовнiшнiх та внутрiшнiх робiт
- З декоративним молотковим ефектом
- Швидко висихае (Bci рекомендацiI ефективнi при температурi (20±2) 0С та вiдноснiй вологостi повiтря 65%, в iнших умовах час висихання може змiнитись.)
Молоткова емаль – лакофарбовий матеріал, спеціально розроблений для захисно-декоративного оздоблення. В процесі виготовлення молоткової фарби використовується алкідно-уретановий лак, алюмінієва паста, антикорозійні наповнювачі, спеціальні добавки, силіконові високомолекулярні сполуки завдяки наявності яких фарба набуває свої специфічні характеристики. Вони надають їй оригінальну фактуру, що нагадує «ручне молоткове карбування». Зазначений декоративний ефект дозволяє приховувати нерівності оброблюваної поверхні. Має підвищену стійкість до механічних пошкоджень. Також дозволяється наносити по іржі.
Призначення
Емаль призначена для фарбування металевих меблів та металевих конструкцій, кованих виробів і механізмів, експлуатація яких здійснюється в умовах різких температурних перепадів та іншою специфічною промислової атмосфери. У більшості випадків молоткова фарба використовується для фарбування металевих альтанок, заборів та воріт, що обумовлено їх високими антикорозійними властивостями, а також для дерев’яних і мінеральних поверхонь. Крім того, молоткову емаль можна наносити на вироби з твердого пластика, який використовується для виробництва стічних труб, в якості декоративного покриття. Крім високих захисних властивостей, молоткова емаль надає будь-якому виробу особливо привабливий зовнішній вигляд. Плівка емалі стійка до зміни температури від -45°С до +60°С.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Підготовка поверхні здійснюється згідно ДСТУ ISO 12944-4:2019.
- Нова поверхня: Поверхня повинна бути чистою, сухою, без пилу, жиру, та інших забруднень. Перед нанесенням лакофарбового матеріалу, поверхню знежирюють уайт-спіритом за допомогою протирального матеріалу, який не залишає ворсу. Металеву поверхню грунтують грунтом ГФ-021 «Експрес». Дерев’яну поверхню при необхідності шпаклюють, грунтують.
- Раніше пофарбована поверхня: Поверхня повинна бути чистою, сухою і міцною, без пилу, жиру, та інших забруднень. Поверхні, які мають залишки старої фарби видалити неміцні шари старого покриття, зачистити металевою щіткою та наждачним папером, очистити від пилу, знежирити і висушити. При необхідності видалити повністю старе лакофарбове покриття. Дозволяється використовувати змивку для старої фарби або будівельний фен. Підготовлену до фарбування поверхню знежирити уайт-спіритом. Металеву поверхню ґрунтують ґрунтом ГФ-021 «Експрес». Дерев’яну поверхню при необхідності шпаклюють, ґрунтують.
Підготовка нанесення
Перед використанням емаль необхідно перемішати. Якщо потрібно – розбавити розчинником: ксилолом, сольвентом. Робоча в'язкість залежить від способу нанесення, температури навколишнього середовища, якості підготовки поверхні, що фарбується, матеріалів і обладнання, що використовуються при фарбуванні і підбирається дослідним шляхом, але не більше ніж 20% від загальної ваги. Емаль наноситься пензлем, валиком або методом пневматичного чи безповітряного розпилення, при температурі навколишнього середовища від +5°С до +30°С і відносній вологості повітря не більше 80%. Витрата емалі на один шар складає (50-140) г/м2 в залежності від обраного типу нанесення і кольору емалі. Рекомендована товщина одного шару 18 – 30 мкм. Рекомендована кількість шарів - 2 з міжшаровою сушкою 1 година. На непроґрунтовану дерев’яну поверхню емаль наносять в 2-3 шари до повного покриття й надання блиску поверхні.
Час Висихання
Час висихання одного шару емалі - 1 година. Увага! Наступний шар наноситься в інтервалі 15 - 40 хвилин, або через 2 тижня. Здатність сприймати навантаження – 24 години. Всі рекомендації ефективні при температурі повітря (20±2)°С та відносній вологості повітря 65%, в інших умовах час висихання може змінитись. Не проводити роботи при температурі повітря нижче +5°С або відносній вологості повітря вище 80%.
Чистка інструментів
Інструменти промити сольвентом або розчинником Р-4 відразу після закінчення робіт.
Матеріал токсичний і вибухопожежонебезпечний!
Такі властивості обумовлені наявністю в складі розчинників. Розчинники за ступенем впливу на організм людини відносяться до 3 класу небезпеки. Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. При фарбувальних роботах використовувати спецодяг та засоби індивідуального захисту. Не допускати попадання матеріалу в органи дихання і травлення.
Засоби гасіння пожежі: пісок, кошма, вогнегасники марки ОП-5, пінні установки.
Не зливати в каналізацію, водойми або на грунт.
Умові зберігання
Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці у щільно закритій тарі при температурі від -40°С до +40°С. Необхідно запобігати потраплянню прямих сонячних променів та вологи на тару. Під час зберігання допускається утворення осадку який легко розмішується. Гарантійний термін зберігання – 18 місяців в оригінальній упаковці. Дату виготовлення та номер партії вказано на упаковці.
Утилізація
Порожню тару із залишками емалі щільно закрити кришкою і винести в місця збору побутового сміття. Оберігайте навколишнє середовище від забруднення.